احتمال بارش تگرگ و سیلاب در برخی استان‌ها + حال عمومی آیت الله ایمانی، خوب است – سخنرانی و تصویر

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از بارش باران در ۱۴ استان کشور طی روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد و اعلام کرد: به سبب شدت بارش در برخی مناطق استانهای مذکور آب گرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه‌ها و بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای به بارش‌های باران در برخی نقاط کشور اشاره کرد که متن آن به شرح ذیل است:

خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از بارش باران در ۱۴ استان کشور طی روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد و اعلام کرد: به سبب شدت بارش در برخی مناطق استانهای مذکور آب گرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه‌ها و بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

پیرو اطلاعیه شماره ۱۴ پنجشنبه مورخ سیزدهم اردیبهشت ماه و اخطاریه شماره ۲۳ پنجشنبه مورخ سیزدهم اردیبهشت ماه و تشدید بارش، گاهی به شکل رگبارو رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه‌ای برای برخی نقاط پیش‌بینی می‌شود.

شنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت ماه: آذربایجان شرقی، غرب و جنوب آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، ارتفاعات البرز در استانهای تهران، البرز و مازندران، شمال ایلام و شمال و غرب کرمان.

به سبب شدت بارش در برخی مناطق استانهای مذکور آب گرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه‌ها و بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود؛ از این رو توصیه می‌شود جهت کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

یکشنبه مورخ شانزدهم اردیبهشت ماه: کردستان، کرمانشاه، لرستان، زنجان، همدان، مرکزی، شمال ایلام و برخی مناطق آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به بستری بودن آیت‌الله ایمانی در یکی از بیمارستان‌های شیراز، حال عمومی نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری را رو به بهبودی توصیف کرد
اکبر اجرایی، شنبه ۱۵ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: امروز از آیت‌الله ایمانی که به دلیل سابقه بیماری کلیوی در یکی از بیمارستان‌های تحت اشراف علوم پزشکی شیراز است، عیادت کردیم، روند ارائه‌ی خدمات درمانی ادامه دارد و حال ایشان رو به بهبودی است.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر وخامت حال آیت‌الله ایمانی، توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده بود.

آیت‌الله اسدالله ایمانی، هفته‌ی گذشته و به دلیل تداوم بیماری، از سمت نمایندگی ولی فقیه در فارس و امام‌جمعه‌ی شیراز، استعفا داده بود اما هنوز پذیرش رسمی استعفای او اعلام نشده است.

خبرگزاری ایسنا: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به بستری بودن آیت‌الله ایمانی در یکی از بیمارستان‌های شیراز، حال عمومی نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری را رو به بهبودی توصیف کرد.

اجرایی از شهروندان شیراز و فارس درخواست کرد برای شفای عاجل آیت‌الله ایمانی دعا کنند.

اجرایی مراقبت از آیت‌الله ایمانی توسط گروه فوق تخصصی پزشکان در بیمارستان قوق تخصصی درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی را ضروری توصیف و خاطرنشان کرد: به گفته پزشک معالج، ایشان در مقایسه با روزهای اول بستری، درحال حاضراز وضعیت جسمی مناسب تری برخوردار هستند اما نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: آیت‌الله ایمانی، از چند روز قبل به دلیل بیماری در بیمارستان بستری و تحت مراقبت پزشکی قرار گرفته است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *