بازتاب هشدار باشگاه استقلال در روزنامه‌های اماراتی + مراسم روز درختکاری در مجموعه سعدآباد برگزار شد – سخنرانی و تصویر

ارسال شده توسط

باشگاه استقلال در آستانه بازی با العین امارات با صدور بیانیه هایی از هوادارانش خواست تا در بازی با العین امارات از آوردن هرگونه مواد محترقه، لیزر و پرتاب اشیا به داخل زمین خودداری کنند چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا ممکن است دو سال این باشگاه را محروم کند
همچنین روزنامه البیان نیز با انعکاس این خبر و هشدار فدراسیون فوتبال ایران نوشت که هرگونه اقدام خلافی به احتمال محرومیت دو ساله استقلال از سوی کنفدراسیون آسیا منجر خواهد شد.

روزنامه الاتحاد امارات در این خصوص نوشت: فدراسیون فوتبال ایران هواداران استقلال را از ارتکاب هرگونه خطا قبل، بعد و در جریان بازی با العین برحذر داشته است. این اقدام بعد از آن صورت گرفته که فدراسیون ایران هشدار شدیدی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است.

باشگاه استقلال در آستانه بازی با العین امارات با صدور بیانیه هایی از هوادارانش خواست تا در بازی با العین امارات از آوردن هرگونه مواد محترقه، لیزر و پرتاب اشیا به داخل زمین خودداری کنند چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا ممکن است دو سال این باشگاه را محروم کند.

این درخواست باشگاه استقلال و تکرار آن در روزهای گذشته در روزنامه های اماراتی هم بازتاب داشته است.

——————-

روز جمعه ۱۸ اسفند ۹۶ هم زمان با هفته منابع طبیعی، مراسم روز درختکاری با حضور پرشور هنرمندان در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد
در ویژه برنامه های روز درختکاری سال ۹۶ در مجموعه سعدآباد بیش از ۱۵۰۰ اصله نهال شمشاد و چنار و صدها نهال درخت میوه در باغ سعدآباد کاشته شده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

به همین مناسبت در روز ۱۵ اسفند ۹۶ مراسم کاشت نهال ازسوی هیئتی از کمیسیون امور خارجه مجلس ملی کبیر ترکیه به ریاست آقای ولکان بوزگر با حضور کیا پارسا مدیر مجموعه سعدآباد برگزار شد و همچنین گرامیداشت این روز با کاشت صدها اصله نهال به دست گروه های دانش آموزانی در باغ سعدآباد برپا شد.

نظر به تأکیدات مقام معظم رهبری، از نهال درختان میوه برای کاشت در این روز استفاده شد که هر کدام به یاد یکی از هنرمندان فقید کشور از جمله افشین یداللهی هنرمند و ادیبی که سال گذشته در این مراسم در سعدآباد حضور داشت کاشته شد.

این برنامه طبق سنوات گذشته با حضور پرشور هنرمندان در حوزه های سینما، تئاتر، موسیقی و هنرهای تجسمی با نظارت کارشناسان فضای سبز سعدآباد صورت پذیرفت و بیش از صد اصله درخت در سعدآباد کاشته شد.

روز جمعه ۱۸ اسفند ۹۶ هم زمان با هفته منابع طبیعی، مراسم روز درختکاری با حضور پرشور هنرمندان در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *