«غول برره» کنسرت برگزار می کند + ادامه مذاکره درمورد قطع گاز ترکمنستان – سخنرانی و تصویر

ارسال شده توسط

خبرگزاری صبا: احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون در ارتباط با آخرین فعالیت هایش در سینما گفت:یک فیلم سینمایی دارم که برای عید اکران می شود
وی همچنین در ارتباط با فعالیتش در موسیقی افزود:عید امسال کنسرت خودرا برگزار می کنم,۴ترک تا کنون با همکاری نیما شمس،شراره رخام و بهزاد پکس از من پخش شده است و ۵ترک دیگر نیز به زودی پخش می شود.بلافاصله بعد از کنسرت ایران،کنسرت اروپا و امریکا را آماده کرده ایم که امیدوارم مردم از صدای من لذت ببرند.

ایراندوست همچنین به علاقه اش به موسیقی اشاره کردو گفت:من بیشتر عاشق حوزه موسقی هستم.چون سینما باند بازی شده و فکر می کنم مردم از موسیقی بیشتر لذت ببرند

خبرگزاری صبا: احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون در ارتباط با آخرین فعالیت هایش در سینما گفت:یک فیلم سینمایی دارم که برای عید اکران می شود.که بسیاری از بازیگران هالیوودی از جمله آنجلینا جولی  در آن ایفای نقش کرده اند.من در این فیلم نقش بادیگارد را دارم.
——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از ادامه مذاکرات بین ایران و ترکمنستان درمورد تخلف این کشور در بستن شیر گاز روی ایران خبر داد
وی افزود:از زمانی که ترکمنستان شیر گاز خود را روی ایران بست تا زمانی که به این کشور اعلام کردیم می خواهیم کایت کنیم ۶ ماه گذشته و فرصت این کشور هنوز تمام نشده است. به نظر من همه مسائل می تواند در مذاکره برطرف شود.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از ادامه مذاکرات بین ایران و ترکمنستان درمورد تخلف این کشور در بستن شیر گاز روی ایران خبر داد.
حمیدرضا عراقی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه ترکمنستان در زمستان سال گذشته شیر گاز خود را روی ایران بست، اظهار کرد: مذاکرات با این کشور درمورد این موضوع ادامه دارد و ایران هنوز برای شکایت کردن زمان دارد. امیدواریم در این فاصله بتوان این مشکل را با مذاکره برطرف کرد.

به گزارش ایسنا، در زمستان سال گذشته ترکمنستان با هدف افزایش قیمت گازی که به ایران وارد می کند شیر گاز خود را به روی ایران بست و از آنجایی که قطع گاز جزو بندهای قرارداد بین ایران و ترکمنستان نبود شرکت ملی گاز ایران اقدام به آماده‌سازی مدارک لازم برای ارائه به داوری بین المللی کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *