ممنوعیت استفاده از پیام‌رسان خارجی در مدارس + ونگر: این شکست، داستان این فصل ما است – سخنرانی و تصویر

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایلنا: وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه‌ای به مدارس استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی را ممنوع کرد.

 وزارت آموزش و پرورش طی بخشنامه‌‌‌ای به مدارس اعلام کرده است که استفاده از پیام‌‌‌رسان‌‌‌های خارجی برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات ممنوع است و تنها باید از پیام‌‌رسان‌‌‌های داخلی استفاده کنند

خبرگزاری ایلنا: وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه‌ای به مدارس استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی را ممنوع کرد.

 وزارت آموزش و پرورش طی بخشنامه‌‌‌ای به مدارس اعلام کرده است که استفاده از پیام‌‌‌رسان‌‌‌های خارجی برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات ممنوع است و تنها باید از پیام‌‌رسان‌‌‌های داخلی استفاده کنند.

صبح امروز نیز وزیر آموزش و پرورش با پیوستن به پیام‌‌‌رسان سروش اعلام کرد که تمام واحدهای اداری این وزارتخانه باید برای امور اداری از پیام‌‌‌رسان داخلی استفاده کنند.

——————-

ورزش سه: آرسن ونگر مدعی شد شاید خستگی بازیکنان آرسنال بعد از دیدار برابر زسکا، عامل شکست این تیم در بازی برابر نیوکاسل بوده است
ما از جایی نامعلوم ۲ بار گل خوردیم و من احساس می کنم برخی بازیکنانم با توجه به دیدار دشوار پنج شنبه در لیگ اروپا برابر زسکا مسکو، از نظر فیزیکی در شرایط خوبی قرار نداشتند اما به هر حال این موضوع نمی تواند دلیلی درست برای عدم توانایی ما برای تکرار نمایش نیمه اول باشد.

ورزش سه: آرسن ونگر مدعی شد شاید خستگی بازیکنان آرسنال بعد از دیدار برابر زسکا، عامل شکست این تیم در بازی برابر نیوکاسل بوده است.

 ناکامی های آرسنال در بازی های خارج از خانه در سال ۲۰۱۸ ادامه دارد و این تیم با شکست برابر نیوکاسل برای پنجمین بازی متوالی بیرون از امیرتیس مغلوب شد.

ما با روحیه خوبی بازی کردیم اما نتیجه بسیار ضعیفی حاصل شد و پذیرش این موضوع دشوار است. “

ونگر گفت: “این داستان این فصل ما است. ۷۰ درصد مالکیت توپ اما شکست خوردن؛ حتما شما تعجب می کنید که ما چگونه این بازی را شکست خوردیم. امروز هم اشتباهات دفاعی زیادی داشتیم.

ونگر: این شکست داستان این فصل ما است

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *