پیام جالب باشگاه رم به محمد صلاح + دعوت اسرائیل برای دیدن اسناد ادعایی درباره ایران – سخنرانی و تصویر

ارسال شده توسط

ورزش سه: علیرغم حذف برابر لیورپول در لیگ قهرمانان، باشگاه رم برای محمد صلاح در بازی فینال برابر رئال مادرید آرزوی موفقیت کرد

پیام جالب باشگاه رم به محمد صلاح

رم دیشب تا آستانه رقم زدن معجزه ای دیگر پیش رفت و در نهایت موفق شد در المپیکو با نتیجه ۲-۴ لیورپول را مغلوب کند اما یک قدم برای رسیدن به فینال کم آورد. اما اکانت رسمی باشگاه رم در پایان بازی برای محمد صلاح، ستاره سابق خود که فصل درخشانی را در آنفیلد سپری می کند آرزوی موفقیت کرد.

صلاح که ۲ فصل موفق را پیش از انتقال به لیورپول در پایتخت ایتالیا سپری کرده بود، در بازی رفت دروازه تیم سابق خود را باز کرد اما خوشحالی نکرد.

باشگاه رم با انتشار عکسی از صلاح با نیمه لباس رم و نیمه دیگر پیراهن لیورپول نوشت: “اینکه رویای شگفت انگیز رسیدن به فینال کیف به پایان رسید بسیار ناراحت کننده است اما تو با رنگ جدیدت آنجا حاضر خواهی بود؛ آرزوی موفقیت برابر محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان.

ورزش سه: علیرغم حذف برابر لیورپول در لیگ قهرمانان، باشگاه رم برای محمد صلاح در بازی فینال برابر رئال مادرید آرزوی موفقیت کرد.

——————-

انتخاب: دولت اسرائیل دو روز پس از کنفرانس خبری نخست وزیر این رژیم در مورد برنامه هسته ای ایران، هیئت‌هایی از سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی چند کشور را به تل‌آویو دعوت کرده است تا اسناد ادعایی در مورد تهران را ببینند
به نوشته وای.نت، اسرائیل همچنین از نمایندگان آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست برای دیدن این اسناد و لوح‌های فشرده به اسرائیل بروند.

هیئت‌هایی از سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی چند کشور به سرزمین های اشغالی دعوت شده‌اند تا در ادامه همین هفته، این اسناد را در تل‌آویو ببیند و جزییات لازم را از مسئولان اطلاعاتی و دولت اسرائیل دریافت کنند.

براساس این گزارش‌ها، اسرائیل از جمله از بریتانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، چین و روسیه دعوت کرد که هیئت هایی را از سازمان‌های اطلاعاتی خود به اسرائیل بفرستند. ظاهرا این هیئت‌ها از چهارشنبه به تل آویو رسیده‌اند.

مقامات سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، سیا، در میان دعوت شدگان نیستند زیرا بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیل، یوسی کهن، رییس موساد، خود در ماه فوریه به واشینگتن رفت و در دیدار با دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، او را در جریان این اسناد ادعایی اسرائیل قرار داد.

انتخاب: دولت اسرائیل دو روز پس از کنفرانس خبری نخست وزیر این رژیم در مورد برنامه هسته ای ایران، هیئت‌هایی از سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی چند کشور را به تل‌آویو دعوت کرده است تا اسناد ادعایی در مورد تهران را ببینند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *