کنایه مصطفی کیایی به اتفاقات پردیس کوروش + داعشیِ مو قرمزِ پردیس کوروش کیست؟ – سخنرانی و تصویر

ارسال شده توسط

برترین‌ها: مصطفی کیایی که این روزها فیلم «چهار راه استانبول» را روی پرده اکران دارد در واکنش به اتفاقات روز گذشته پردیس سینمایی کورش در پستی نوشت:

«با آتش نشانان غیور کوروش را پس می گیریم!

دیشب سینما کوروش به دست داعش فتح شد و همه فهمیدیم که اگر داعش به ایران حمله کند چه بر سر زن و بچه این مردم می آید حالا نوبت ماست که نشان بدهیم که جوانان این مرز و بوم خودشان در مقابل داعش می ایستند و نمیگذارند که ذره ایی از خاک این مرز و بوم به دست داعشیان بیوفتد، فردا شب با کمک شما و آتش نشانان غیور که جانشان را در پلاسکو دادند ، کوروش را پس میگیریم
اکران مردمی «چهار راه استانبول» فردا از ساعت ۱۹ تا ۲۲ با حضور کارگردان و بازیگران فیلم در پردیس کورش برگزار می شود.

کنایه مصطفی کیایی به اتفاقات روز گذشته «به وقت شام»

«با آتش نشانان غیور کوروش را پس می گیریم!

دیشب سینما کوروش به دست داعش فتح شد و همه فهمیدیم که اگر داعش به ایران حمله کند چه بر سر زن و بچه این مردم می آید حالا نوبت ماست که نشان بدهیم که جوانان این مرز و بوم خودشان در مقابل داعش می ایستند و نمیگذارند که ذره ایی از خاک این مرز و بوم به دست داعشیان بیوفتد، فردا شب با کمک شما و آتش نشانان غیور که جانشان را در پلاسکو دادند ، کوروش را پس میگیریم. قرار ما فردا شب منطقه عملیاتی کوروش با دسته گل و شیرینی به اسقبال امنیت و آرامش میرویم. چطوری داعشی؟»

برترین‌ها: مصطفی کیایی که این روزها فیلم «چهار راه استانبول» را روی پرده اکران دارد در واکنش به اتفاقات روز گذشته پردیس سینمایی کورش در پستی نوشت:

——————-

سینما هنر: حتما ویدئوهای حضور داعشی‌ها در پردیس کوروش را دیدید. در این ویدئو شخصی با گریمی شبیه بازیگر «چطوری ایرانیِ» به وقت شام حضور دارد و با اسب و پیاده در پردیس کوروش جولان می دهد
هاشم بافقی در سال۹۴ و زمانی که تنها ۲۶ سال داشت، تهیه‌کنندگی این برنامه تلویزیونی را برعهده گرفت این برنامه چندین ماه از شبکه دو به روی آنتن رفت.

بافقی پس از منتشر شدن تصاویری از حضور داعشی‌های فیلم  در پردیس کوروش در اینستاگرامش نوشت:

سینما هنر: حتما ویدئوهای حضور داعشی‌ها در پردیس کوروش را دیدید. در این ویدئو شخصی با گریمی شبیه بازیگر «چطوری ایرانیِ» به وقت شام حضور دارد و با اسب و پیاده در پردیس کوروش جولان می دهد.

«او همان کسی است که ترانه‌های رپ حزب‌اللهی در پاسخ به اوباما و ماجراهای سال ۸۸ را خوانده و همان کسی است که برنامه‌ای با نام عجیب و غریب «از لاک جیغ تا خدا» ساخته و توانسته در ماه مبارک رمضان روی آنتن بفرستد، حتماً فک‌تان چند سانتی‌متر به زمین نزدیک‌تر خواهد شد! تنها ۲۶ سال دارد و با اتصال به پدر معنوی‌اش یعنی «وحید یامین‌پور» وارد تلویزیون شده.»

داعش مو قرمز پردیس کوروش کیست؟

او کیست ؟

احتمالا در سالهای گذشته نام برنامه «از لاک جیغ تا خدا» به گوشتان خورده که به مسائل حجاب دختران در ایران می‌پرداخت.

آن زمان خبرآنلاین درباره او و برنامه‌اش نوشته بود:

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *